چاپ کارت ویزیت مشهد

چاپ کارت ویزیت مشهد

چاپ کارت ویزیت مشهد در مجموعه گرافیت، این خدمات برای معرفی کسب و کار شما و ارزش و اعتبار نوع فعالیتتان بسیار مهم است. زمانی که مشتریان شما کارت ویزیت شما را دریافت می کنند همراه با اطلاعات تماس و آدرس یک احساس اطمینانی به آنها می دهید که اینجا یک مجموعه معتبر و با اصالت است و برای مردم و مشتریان ارزش قائل است. همچنبن همراه با ارائه کارت ویزیت به مشتریانتان آنها را با رنگ سازمانی و و لوگو و نوع کلاس کسب و کار خود بیشتر آشنا می کنید. از این رو ما سعی داریم در این مطلب انواع خدمات چاپ کارت ویزیت مشهد توسط مجموعه چاپ گرافیت را برای شما عزیزان شرح دهیم. تا با خیال راحت بتوانید محصول مورد نظرتان را انتخاب و سپس آن را سفارش دهید.

چاپ کارت ویزیت سلفون مات و براق

چاپ کارت ویزیت سلفون مات و براق

چاپ کارت ویزیت سلفون براق و مات بر روی ورق گلاسه صورت می‌گیرد. پس از چاپ لایه سلفونی بر روی آن قرار می‌گیرد که اگر سفارش به صورت براق باشد لایه براق و در غیر این صورت لایه سلفونی مات بر روی آن چسبیده می‌شود. همین لایه باعث می‌شود چاپ در تماس با دست و یا رطوبت از بین نرود و حالت خود را از دست ندهد. این نوع کارت ویزیت در بازار بسیار پرطرفدار است چرا که هم شکیل و مقاوم است و هم از نظر هزینه مناسب است. همچنین امکان لایه UV در این نوع چاپ کارت ویزیت ممکن است تا رنگ آن را در برابر نور خورشید و گذشت زمان تغییر نکند.

چاپ کارت ویزیت لمینت براق و مات

چاپ کارت ویزیت لمینت براق و مات

چاپ کارت ویزیت لمینت بر روی ورق گلاسه صورت می‌گیرد و پس از چاپ لایه لمینت مرغوب بر دو طرف کارت قرار می‌گیرد. این لایه استحکام بسیار زیادی را به کارت می‌دهد و باعث می‌شود کارت در برابر فشار در دست یا جیب خم نشود و حالت خود را از دست ندهد. همچنین این لایه باعث می‌شود حس فوق العاده‌ای به افراد زمانی که آن کارت را در دست می‌گیرند القا کند. همچنین اگر سفارش کارت ویزیت به صورت براق باشد لمینت براق و اگر به صورت مات باشد از لمینت مات استفاده می‌شود. کارت ویزیت لمینت هم یکی از پرطرفدارترین کارت ویزیت‌ها در بازار چاپ حساب می‌آید و در چند سال گذشته بیشترین تعداد سفارش را به خود اختصاص داده است.

چاپ کارت ویزیت متن برجسته لمینت

چاپ کارت ویزیت متن برجسته لمینت

چاپ کارت ویزیت لمینت متن برجسته به نوعی است که امکان برجسته بودن متن بر روی کارت وجود دارد و پس از اینکه چاپ و برگستگی مناسب برای کارت انجام شد لایه لمینت بر روی آن قرار می‌گیرد. این لایه استحکام آن و مقاومت آن را در برابر رطوبت و نور و گذشت زمان حفظ می‌کند. این نوع کارت ویزیت بسیار خاص است اگر نوک انگشت را بر روی نوشته‌های کارت بکشید اس فوق العاده‌ای می‌دهد.

گاهی افراد فکر می‌کنند که تک تک این کارت‌ها به صورت دست ساز آماده می‌شود چرا که یک حس بی‌نظیری نوشته‌های برجسته روی کارت افراد منتقل می‌کند. بنابراین کارت ویزیت لمینت متن برجسته تنها تفاوتی که با نوع معمولی خود دارد برجستگی متن و روی کارت زیر لایه لمینت است.

چاپ کارت ویزیت مخملی

چاپ کارت ویزیت مخملی

چاپ کارت ویزیت مخملی مانند انواع دیگر بر روی گلاسه چاپ و پس از آن یک لایه نرم سلفونی مخملی بر روی آن قرار می‌گیرد. ابعاد این کارت متفاوت است و می تواند به صورت لبه گرد و یا گوشه‌دار چاپ شود. پس لایه مقاوم که بر روی آن قرار می‌گیرد لمینتی نیست و جنس سلفون مخملی نرم است. وقتی دست خود را روی کارت می‌کشید حس لمس کردن یک شلوار جین به شما می‌دهد. امکان عرق کردن این نوع کار در دست بسیار کم است و زمانی که این کارت در جیب قرار می‌گیرد، امکان خراب شدگی و تاخوردگی کمی دارد. جدای از این قابلیت‌هایی که توضیح داده شد این کارت یک احساس لاکچری بودن و خاص بودن و همچنین احساس معتبر بودن و ارزشمند بودن این جنس را به افراد منتقل می‌کند.

چاپ کارت ویزیت شفاف

چاپ کارت ویزیت شفاف

چاپ کارت ویزیت شفاف پی‌وی‌سی امروز در بازار و کسب و کارها زیاد به چشم می‌خورد. دلیل آن جدید بودن و منحصر به فرد بودن این جنس است. یک کارت با لایه مشجر شیشه‌ای و بسیار مقاوم در برابر آب و در برابر پاره شدن و شکستن و تا خوردن است. جنس این کارت تقریباً شبیه کارت عابر بانک است که به صورت مات و شفاف قابل استفاده قرار می‌گیرد. از آنجایی که شکل ظاهری این کارت احساسی که آن در دست به افراد منتقل می‌کند متفاوت است امروز بیشترین توجه را نسبت به سایر مدل‌های کارت ویزیت به خود جلب می‌کند.

چاپ کارت ویزیت طلاکوب

چاپ کارت ویزیت طلاکوب

چاپ کارت ویزیت طلاکوب بر روی ورق گلاسه صورت می‌گیرد. البته بعد از چاپ طرح طلاکوب بر روی آن انجام می‌شود و پس از آن لایه لمینت براق یا مات بر روی کارت‌ها قرار می‌گیرد تا استحکام بیشتری به چاپ و طلا بدهد. برای تمام طراحی‌های کارت ویزیت، نوع طلاکوب توصیه نمی‌شود. چرا که بهتر است یک طراحی منحصر به فرد برای چاپ کارت ویزیت طلاکوب صورت بگیرد تا در نهایت نتیجه بهتری از چاپ به دست آید.

اگر خطوط باریک و نازک در طراحی باشد و یا نقطه‌های نزدیک به هم در طراحی انجام شده باشد ممکن است عملیات طلاکوبی به مشکل بخورد چاپ بی‌کیفیتی به کارت بدهد. در مقابل اگر بهترین طراحی برای این نوع کارت ویزیت صورت بگیرد می تواند یک جلوه بسیار بسیار ارزنده و جذابی به کارت بدهد. از این نوع چاپ کارت ویزیت طلاکوب بیشتر برای کسب و کارهای مجلل و تجملاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چاپ کارت ویزیت طرح لیبلی

چاپ کارت ویزیت طرح لیبلی

چاپ کارت ویزیت لیبلی از یک ورق گلاسه معمولی برچسسب‌دار استفاده می‌شود. اگر بخواهیم دقیق بگویم که آنها چگونه هستند می توانیم به برچسب‌هایی که درب منزلتان برای تعمیرات تاسیسات و غیره چسبیده می‌شود اشاره کنیم. که البته این رفتار توصیه نمی‌شود اما در هر صورت این نوع کارت ویزیت به صورت چسبی است و می‌توانید آن را به جاهای مناسبی برای تبلیغات و یا کارتون‌های محصولات بچسبانید. همچنین می توانید از خدمات چاپ لیبل ژله ای برای این منظور استفاده کنید.

امیدوارم از این مطلب استفاده مفید را برده باشید. همکاران ما در قسمت چاپ کارت ویزیت مشهد در مجموعه گرافیت منتظر سفارشات شما هستند تا بهترین خدمات را برای کسب و کار شما ارائه دهند.

از اینکه این مطلب را تا انتها مطالعه کردید از شما سپاسگزاریم. موفق باشید

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *