چاپ لیبل ژله ای مشهد – برچسب ژله ای

چاپ لیبل ژله ای یا همان چاپ برچسب ژله ای یکی دیگر از خدمات حرفه ای مجموعه چاپ گرافیت است که البته فرایند این خدمت با چاپ لیوان کاملا متفاوت است. این خدمات به نوعی است که بعد از چاپ یک لایه نرم و شفاف روی لوگو یا تصویر چاپ شده قرار می گیرد که هم لیبل را به حالت ضد آب در می آورد و هم یک زیبایی و اصالت خاصی به لوگو یا همان تصویر لیبل می دهد.

لیبل ژله ای در واقع همان برچسب ها هستند که با یک لایه رزین شفاف ضخیم پوشانده می شوند و این ماده باعث می شود لیبل ژله ای در برابر نور مستقیم خورشید حداقل تا سه سال و دمای منفی 40 درجه و مثبت 80 درجه و همچنین در برابر فشار و کشکش و حلال هایی مانند شیشه پاک کن و بنزین و غیره مقاومت و شکل ظاهری خود را حفظ کند.

رزینی که برای چاپ لیبل ژله ای استفاده می شود پلی اورتان بوده و بهترین آن توسط شرکت ایتالیایی دیماک است.

موارد کاربرد لیبل ژله ای

چاپ برچسب ژله ای

چه زمانی می توانید از خدمات چاپ لیبل ژله ای مجموعه گرافیت استفاده کنید؟

اگر می خواهید لوگو برند شما هنگام ارسال محصولات آسیب نبیند و برای مدت زمان بسیار طولانی حالت زیبا و منحصره خود را حفظ کند می توانید از این خدمات برای کسب و کار خود استفاده کنید.

همچنین این خدمات مانند چاپ روبان باعث می شود اعتبار و ارزش بسیار زیادی به برند و محصولات شما اضافه شود که همین موضوع یک اصل اساسی در برندینگ و تبلیغات تاثیر گذار است.

تفاوت لیبل ژله ای با معمولی

همانطور که گفته شد چاپ لیبل ژله ای باعث ایجاد اعتبار و ارزش برای نوع محصولات و خدمات شما دارد. همچنین موارد دیگر از قبیل :

  • ضد خش بودن
  • مقاومت در برابر نور خورشید
  • وضوح بسیار زیاد چاپ
  • مقاومت در برابر حلال ها و مواد شیمیایی
  • شخصی سازی به شکل و اندازه و طرح دلخواه مشتری
  • چسبندگی بالا

می تواند اشاره کرد. همین موارد باعث می شود که یک برند یا تولید کننده محصولات و یا یک ارائه دهنده خدمات از این محصول گرافیت برای کسب و کار خود استفاده کند.

جهت سفارش محصولات و خدمات با ما در ارتباط باشید. موفق باشید

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *